تبلیغات
کد پرچم
زنگ تفریح - ازدواج جنجالی دو بازیگر نوجوان ایرانی/عکس

█▓▒░ پیغام های فوری ░▒▓█

مادر ترلان پروانه  ، در خصوص خبری مبنی بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی گفت: این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد و ما در وبلاگ رسمی ترلان تكذیبیه این خبر را اعلام كردیم. این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه كار باید بكنم. ترلان 16 سال بیشتر ندارد و نمی دانم هدفشان از انتشار این خبر دروغ چیست.

وی بیان كرد: سال گذشته نیز همین شایعه درباره ترلان پروانه و ارسلان قاسمی مطرح شد كه ما در جشنواره فیلم فجر از طریق مصاحبه آن خبر را تكذیب كردیم. ترلان پروانه و ارسلان قاسمی دو بازیگر نوجوان هستند و اصلا سن آنها به ازدواج نمی خورد و تنها در صحنه بازیگری مقابل همدیگر قرار می گیرند. سایت خانواده سبز نیز این خبر را منتشر كرده بود كه من بسیار از انتشار این خبر ناراحت و عصبانی شدم و عنوان كردند كه این خبر از طریق یكی از كاربرانشان منتشر شده و سریع خبر تكذیبیه آن را اعلام كردند. ما باشنیدن این اخبار پشت دخترمان هستیم، ولی بسیاری از زندگی ها توسط این اخبار با مشكلات روبرو می شود.

وی تصریح كرد: پدر ترلان پروانه بابت این مسئله از طریق سازمان فیلترینگ نیز شكایت كرده است.

وی در خصوص برخورد خود ترلان پروانه از انتشار این خبر عنوان كرد: ترلان پروانه ابتدا این خبر برایش خنده دار و مسخره بود، چرا كه این خبر تنها در حد یك شایعه و غیرقابل باور است، ولی بعد از آن بسیار ناراحت شد.موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : مطالب جالب ، ترلان پروانه ، ارسلان قاسمی ، ازدواج ترلان و ارسلان قاسمی ،
ارسال توسط محسن
آخرین مطالب
ما را حمایت كنید