تبلیغات
کد پرچم
زنگ تفریح - مرد آمریکای که با ۵ زن خود در یک خانه در ارتباط است / تصاویر

█▓▒░ پیغام های فوری ░▒▓█پدیده چند همسری معمولا ً در کشورهای خاورمیانه رایج است و در فرهنگ غربی تمایل چندانی به چندهمسری مشاهده نمی شود. با این وجود یک مرد آمریکایی به نام Brady Williams این سنت غربی را شکسته و به چندهمسری روی آورده است

بردی ویلیامز از اهالی شهر سالت لیک در ایالت یوتا است و دارای پنج همسر  و۲۴ فرزند است!این خانواده عجیب که قبلا ً از پیروان کلیسای مورمون در آمریکا بوده اند، در اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی به تغییر مذهب روی آورده و هم اکنون فرزندان خانواده – که سنینی بین ۲ تا ۲۰ سال دارند – تحت آموزش های بودایی قرار گرفته اند!
 
جالب اینجا است که دو تن از همسران بردی با یکدیگر دخترخاله هستند و همه آن ها حداقل به مدت ۱۴ سال است که با بردی زندگی می کنند. تمامی اعضای خانواده در دو ساختمان دو طبقه بزرگ شامل چند واحد و در محوطه ای مشترک ساکن هستند. هر پنج همسر آقای ویلیامز در تهیه غذا برای ۳۰ نفر اعضاء خانواده مشارکت دارند. آقای ویلیامز و همسرانش خود را خانواده ای “شاد، مستقل و مترقی” می خوانند.

چندهمسری در واقع میراث اعتقادات بنیادگرایانه کلیسای مورمون ها در تاریخ آمریکا است. با این وجود این کلیسا رسما ً سنت چندهمسری را پس از پیوستن به دیگر ایالت های آمریکا در سال ۱۸۹۰ کنار گذاشت. چندهمسری با آداب مسیحیت پروتستان در آمریکا در تناقض است. تخمین زده می شود در حدود ۳۸ هزار نفر بنیادگرا در ایالات متحده به چندهمسری اعتقاد دارند و یا طبق آن عمل می کنند. مورمون ها و طرفداران چندهمسری معمولا ً در ایالات غربی این کشور مثل یوتا زندگی می کنند.
 
چندهمسری در ایالت یوتا غیرقانونی است. به همین علت آقای ویلیامز و خانواده اش مجبور شدند پس از حاضر شدن در یک برنامه تلویزیونی در سال ۲۰۱۱ که منجر به تعقیب قضایی آن ها شد، به لاس وگاس و پس از آن به نوادا فرار کنند!
موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : مطالب جالب ، آمریکا ، ارتباط ، ازدواج به سبک غربی ، ایالات متحده ، ایالت نوادا ، ایالت یوتا ، بردی ویلیامز ، تصاویر ، جالب ، خانواده عجیب ، رابطه ، زنان آمریکایی ، زنان زیبا ، سالت لیک ، عکس مرد 5 زنه آمریکایی ، فرهنگ غربی ، لاس وگاس ، مرد 5 زنه ، مرد آمریکای ، پدیده چند همسری در آمریکا ، پیروان کلیسای مورمون ، کلیسای مورمون ،
ارسال توسط محسن
آخرین مطالب
ما را حمایت كنید